Půjčovna a montáž lešení Praha - LND Vlasák s.r.o.

Potřebujete postavit lešení v Praze? Zajišťujeme kompletní lešenářský servis pro různé druhy staveb nejen pro Prahu a okolí. Máme mnohaleté zkušenosti se stavbou lešení pro historické stavby a kostely, činžovní domy nebo komíny až do 60 m. Jsme profesionálové. Součástí montáže lešení je i zajištění statických výpočtů. Naše společnost LND Vlasák s.r.o. nabízí pronájem, montáž i dopravu lešení.

Více o "O firmě"

LND Vlasák – trubkové i rámové lešení Praha

V rámci našich služeb požíváme jak trubkové lešení, tak i rámové lešení. Trubkové lešení je díky své variabilitě vhodnější k využití při opravách například historických staveb s nestandardními rozměry. Rámové lešení je vhodné pro většinu staveb. Rámové lešení používáme především kvůli rychlosti a jednoduchosti montáže. Hledáte-li osvědčeného dodavatele kompletního lešenářského servisu pro Prahu a okolí, neváhejte se obrátit na naši společnost LND Vlasák s.r.o. Vyhodnotíme, jaký typ lešení je nejvhodnější pro Vaši stavbu.

Kompletní lešenářský servis

Nenechte nic náhodě. Lešení Praha – LND Vlasák s.r.o. smontuje a postaví odolnélešení. Ať již chcete dělat novou fasádu, opravovat kostel nebo demontovat komín, máme pro Vás připravené vhodné lešení. Neváhejte nás kontaktovat na telefonu 272 763 500 nebo nás navštivte na adrese Nad Vršovskou horou 88/4, Praha 10.

RSSRSS

Poslední realizace

Vytvořili jsme pro vás nové www stránky

Vytvořili jsme pro vás nové www stránky

17. 09. 2010
Ve spolupráci s internetovými profesionály ze společnosti eBRÁNA  jsme pro vás vytvořili nové úspěšné webové stránky.

Archiv aktualit

Fotogalerie

03. 05. 2010

Archiv aktualit© 2019, LND VLASÁK, spol. s r.o. -- montáž lešení Praha – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing